Dziękuję, UDAŁO SIĘ! Jesteśmy w kontakcie!

Na Twoją skrzynkę powędrował właśnie mail, w którym znajdziesz 100 słów w języku hiszpańskim.

Ale poczekaj jeszcze chwilę. 

NIE ZAMYKAJ JESZCZE TEJ STRONY!!!

MAM DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ.

OFERTA JEST WAŻNA TYLKO 15 MIN

Chcesz już jutro dogadać się na wakacjach i móc złożyć zamówienie w restauracji, zameldować się w hotelu, zrobić zakupy POSŁUGUJĄC SIĘ JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM?

Sprawdź ZWROTY, KTÓRE MUSISZ POZNAĆ PRZED WYJAZDEM NA WAKACJE

Godziny
Minuty
Sekundy

Poznaj 100 zwrotów w języku hiszpańskim, dzięki którym

Odbierz ZWROTY, KTÓRE MUSISZ POZNAĆ PRZED WYJAZDEM NA WAKACJE

Cena 12 ZŁ ZAMIAST 39 ZŁ.

Zwroty po hiszpańsku przydatne na wakacjach

Na wakacjach w Hiszpanii nie możesz dogadać się po angielsku?

Znalazłeś(-łaś) w słowniku kilka słów lub zdań i nie wiesz, jak je wypowiedzieć?

Nie wiesz, czy ktoś Cię w ogóle zrozumie?

Widzisz, że turyści znający lokalny język są lepiej traktowani? Chcesz zacząć mówić pełnymi zdaniami w języku hiszpańskim? 

Chcesz wiedzieć, jak one brzmią i co oznaczają?

Dzięki mojemu przewodnikowi, po najczęściej spotykanych zwrotach w języku hiszpańskim

A przede wszystkim nauczysz się ich prawidłowej wymowy!!

Dlatego chcę Ci pokazać, że możesz łatwo i szybko nauczyć się 100 zwrotów w języku hiszpańskim i lepiej spędzić czas na wakacjach!

Możesz zabłysnąć przed rodziną, a przede wszystkim zaskoczyć Hiszpanów znajomością ich języka.

Nazywam się Paulina Piecyk.

Pomagam ludziom komunikować się w języku hiszpańskim.

Robię to po to, aby każdy, kto zgłasza się do mnie, mógł wyjechać do Hiszpanii na swoje wymarzone wakacje, emeryturę lub w jakimkolwiek innym celu i bez problemu porozumieć się z Hiszpanami.

Paulina Piecyk

Jeżeli chcesz zacząć mówić w języku hiszpańskim to mam dla Ciebie proste rozwiązanie:

Zwroty, które musisz znać przed wyjazdem na wakacje

Jeśli jesteś wzrokowcem, najpierw przeczytaj zdania, które dla Ciebie przygotowałam. Zadbałam o to, by były one proste i zrozumiałe dla każdego.

Dzięki nagraniu mp3 od razu nauczysz się je wymawiać 

Nagranie przygotowała dla Ciebie Hiszpanka z Madrytu.

Cena teraz tylko 12 ZŁ ZAMIAST 39 ZŁ.

Zobacz opinie uczestników moich kursów

„Paulina to profesjonalistka w każdym calu. Jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji. Zaczęłam u niej naukę hiszpańskiego kilka miesięcy temu i dziękuję za to, że zaraziła mnie pasją do tego języka! ¡Gracias Chica!”

Dominika Płudowska

Hola!
Jestem Magda i uczestniczę w kursie „Złap hiszpański za rogi” Pauliny Piecyk. Po kilku pobytach w Hiszpanii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, a kurs Pauliny okazał się strzałem w dziesiątkę.

„Paulina wprowadziła nas w świat flamenco, tortilli i Don Quijote’a. Dzięki temu, że doświadczenie zdobywała w Hiszpanii, wiele może o tym kraju opowiedzieć. O efektywności pracy z Pauliną może świadczyć fakt, że w krótkim czasie przygotowała nas do wyjazdu za granicę.”

Marcin Gryczka

„Rewelacyjny kurs 🇪🇸. Dużoo motywacji, ciekawostek, wszystko doskonale zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone. Pełen profesjonalizm. Do tego Paulina zaraża optymizmem i świetnie motywuje do nauki, a jej metody są niesamowicie skuteczne. Gorąco polecam, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma na co czekać! 🙂”

Monika Pętlicka-Groń

„O tym, że kurs będzie mi się podobał wiedziałam już słuchając podcastów Pauliny. Nie pomyliłam się. Sposób mówienia, uśmiech i pozytywna energia nastraja pozytywnie od pierwszych minut lekcji."

„O tym, że kurs będzie mi się podobał wiedziałam już słuchając podcastów Pauliny. Nie pomyliłam się. Sposób mówienia, uśmiech i pozytywna energia nastraja pozytywnie od pierwszych minut lekcji.

Kurs jest nastawiony na komunikację. Nie ma tony książek, a wiedza przekazywana jest w bardzo efektywny sposób. Każdy znajdzie coś dla siebie, są: listy słówek, nagrania, mapy myśli. No i nie ma wymówek. Paulina sprawia, że język hiszpański nas otacza i nie ma wyjścia, zaczynamy mówić po hiszpańsku.

Na lekcji każdy uczestnik mówi, zadaje i odpowiada na pytania, powtarzamy materiał, który był na poprzedniej lekcji. 

Oprócz nauki języka dostajesz pakiet informacji dotyczący samej nauki, prowadzenia zeszytu oraz metod uczenia się, co może przydać się również w innych dziedzinach życia. 

Jestem bardzo zadowolona i polecam ten kurs każdemu, kto chce nauczyć się komunikować w języku hiszpańskim, czerpać radość i pozytywną energię z procesu nauki. 

Natalia Frasek 

„O kursie Pauliny dowiedziałam się przez przypadek poprzez FB i zanim zaczęłam naukę, to sugerowałam się opiniami innych uczniów, które były bardzo dobre. Teraz jako uczennica również podpisuję się rękami i nogami pod tymi wspaniałymi opiniami, bo nauka z Pauliną to czysta przyjemność."

,,O kursie Pauliny dowiedziałam się przez przypadek poprzez FB i zanim zaczęłam naukę, to sugerowałam się opiniami innych uczniów, które były bardzo dobre. Teraz jako uczennica również podpisuję się rękami i nogami pod tymi wspaniałymi opiniami, bo nauka z Pauliną to czysta przyjemność. To dużo ciekawych informacji, cala masa materiałów, w tym pomocniczych w postaci bonusów, ponadto cudowna atmosfera i ciekawe relacje. To nauka przez śmiech, zabawę, cudowne znajomości, ciekawość, dostępność w każdym czasie. Żałuję, że jako dziecko nie miałam takich nauczycieli jak Paulina, ponieważ na pewno wyniosłabym więcej z lekcji i chciałoby mi się wstawać do szkoły J. Paulina bardzo profesjonalnie podchodzi do nauczania, a że sama niegdyś musiała nauczyć się języka hiszpańskiego, to również doskonale wie jak ugryźć temat i jak nam pomóc się uczyć, do tego jeszcze dochodzi jej doświadczenie oraz chęć bycia dobrym w tym co robi, aby były rezultaty. No i nie ma chyba lepszej laurki jak uczeń, który jest zadowolony z kursu i może śmiało zacząć komunikować się z Hiszpanami. Zatem w podsumowaniu gorąco polecam naukę języka hiszpańskiego właśnie z Pauliną.
Saludos!"

Anna Varela

„Rewelacyjny kurs 🇪🇸. Dużoo motywacji, ciekawostek, wszystko doskonale zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone. Pełen profesjonalizm. Do tego Paulina zaraża optymizmem i świetnie motywuje do nauki, a jej metody są niesamowicie skuteczne. Gorąco polecam, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma na co czekać! 🙂”

Monika Pętlicka-Groń

„O tym, że kurs będzie mi się podobał wiedziałam już słuchając podcastów Pauliny. Nie pomyliłam się. Sposób mówienia, uśmiech i pozytywna energia nastraja pozytywnie od pierwszych minut lekcji.”

„O kursie Pauliny dowiedziałam się przez przypadek poprzez FB i zanim zaczęłam naukę, to sugerowałam się opiniami innych uczniów, które były bardzo dobre. Teraz jako uczennica również podpisuję się rękami i nogami pod tymi wspaniałymi opiniami, bo nauka z Pauliną to czysta przyjemność.”

„Na kurs Pauliny trafiłam spontanicznie przeszukując Google i po 2 miesiącach mogę z czystym sumieniem polecić go wszystkim, którzy tak jak ja chcą swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim podczas swoich wakacji."

„Na kurs Pauliny trafiłam spontanicznie przeszukując Google i po 2 miesiącach mogę z czystym sumieniem polecić go wszystkim, którzy tak jak ja chcą swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim podczas swoich wakacji.

Kurs jest przygotowany z dbałością o każdy szczegół, włącznie ze wskazówkami jak uczyć się tak, by nauka była efektywna. Całość jest prowadzona niezmiernie ciekawie i niestandardowo, dzięki czemu o pierwszych wyrażeniach byłam w stanie opowiedzieć już po pierwszych zajęciach, poznając w międzyczasie również kulturę i obyczaje Hiszpanów. Paulina nie pozwala zapomnieć o hiszpańskim również pomiędzy zajęciami w postaci rożnego rodzaju gier, mp3 i wiele, wiele innych, co jest niezwykle motywujące. Natomiast jednym z największych atutów jest dostępność Pauliny praktycznie  przez cały czas, bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Jej indywidualne podejście do każdego i ogromne zaangażowanie są wprost nieocenione. Polecam !!!"

Ola Kuczy

Do kursu - złap hiszpański za rogi.
„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

W zeszłym roku podjąłem naukę języka hiszpańskiego stacjonarnie – w szkole języków obcych, ale nie był to udany pomysł ze względu na pracę – dojazd do szkoły oraz sposób uczenia.

Początkowo, kiedy trafiłem na Paulinę na Facebooku, przyglądałem się Jej lekcjom na „otwartej grupie”. Ten sposób nauki bardzo przypadł mi do gustu i postanowiłem zapisać się na kurs Złap hiszpański za rogi.

Paulina świetnie prowadzi ten kurs ponieważ zaraża swoim entuzjazmem. Lekcje prowadzone są tak, że bardzo dużo zapamiętuję. Materiał jest dobrze dobrany ponieważ nie zarzuca kursantów ilością zagadnień. Wszystko jest stopniowane, a dodatkowym atutem kursu jest platforma gdzie są zamieszczone wszystkie lekcje, które można sobie powtarzać wtedy kiedy ma się na to czas.

Zdecydowanie polecam online Pauliny, przede wszystkim za sposób prowadzenia lekcji, platformę online. Dodatkowo praktycznie kontakt non-stop z Pauliną, a nie tylko raz czy dwa razy w tygodniu. W takcie tygodnia, poza lekcjami, Paulina organizuje różnego rodzaju gry online, które pozwalają szlifować język hiszpański.

Po zakończeniu pierwszego etapu kursu na pewno skorzystam z następnych poziomów, gdyż widzę bardzo duży postęp w nauce.„

Dariusz Piechaczek

„Zdecydowanie polecam kurs Pauliny!
Ponieważ sam jestem uczestnikiem drugiego etapu kursu. Po ukończeniu pierwszego semestru miałem okazję być w Hiszpanii na wakacjach, gdzie mogłem "przetestować " na żywo dialogi"

„Zdecydowanie polecam kurs Pauliny! Ponieważ sam jestem uczestnikiem drugiego etapu kursu. Po ukończeniu pierwszego semestru miałem okazję być w Hiszpanii na wakacjach, gdzie mogłem "przetestować " na żywo dialogi m.in.: w hotelu, wypożyczalni samochodów, aptece, barach i restauracjach. Hiszpanie bardzo doceniają jak mówi się do nich w ich ojczystym języku, wystarczy nawet kilka słówek, dwa, trzy krótkie zdania, a można być lepiej obsłużonym, sam tego doświadczyłem.

Paulina świetnie prowadzi kurs, ponieważ zaraża swoim entuzjazmem. Lekcje prowadzone są z odpowiednią dynamiką, nikt się nie nudzi. Ogromną zaletą jest dostęp do zamkniętej platformy, gdzie znajdują się wszystkie materiały, a także zapisane są wszystkie lekcje, które można odtwarzać w dowolnym momencie. Materiały dostępne są w różnych opcjach: pdf, mp3, ćwiczenia ze słuchu, gry online.

Dla mnie kurs Pauliny jest kursem numerem jeden! Polecam gorąco!"

Dariusz Piechaczek

„Na kurs Pauliny trafiłam spontanicznie przeszukując Google i po 2 miesiącach mogę z czystym sumieniem polecić go wszystkim, którzy tak jak ja chcą swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim podczas swoich wakacji.”

Do kursu – złap hiszpański za rogi.
„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

„Zdecydowanie polecam kurs Pauliny!
Ponieważ sam jestem uczestnikiem drugiego etapu kursu. Po ukończeniu pierwszego semestru miałem okazję być w Hiszpanii na wakacjach, gdzie mogłem “przetestować ” na żywo dialogi”