Złap Hiszpański
za Rogi

Z tym kursem zaczniesz mówić po hiszpańsku od podstaw,
a także przygotujesz się na wakacje w Hiszpanii!

Odtwórz wideo

Zobacz, jakie korzyści da Ci znajomość
Języka Hiszpańskiego

Jeśli znasz język hiszpański to możesz swobodnie rozmawiać z 1,5 mld ludzi na świecie! Tym samym dajesz sobie szansę na beztroskie, dalekie podróże i poznanie ciekawych ludzi z całego świata.

Nauczysz się rozmawiać w drugim najpopularniejszym języku na Ziemi, dzięki czemu znacząco podniesiesz swoje kwalifikacje i szanse na lepiej płatną pracę!

Znając hiszpański masz pewność, że zawsze sobie poradzisz – podczas wyjazdu na wakacje do Hiszpanii czy podróży w nieznane do dżungli Amazońskiej. Będziesz spokojny, że rozumiesz miejscowych i że oni rozumieją Ciebie.

Tego nauczysz się na kursie

Dzięki autorskiej metodzie HOP (Hiszpański, Obyczaje, Proces) użytej w kursie „Złap Hiszpański za Rogi”, nauczysz się języka hiszpańskiego od podstaw już w 6 miesięcy!

🇪🇸 ZACZNIESZ MÓWIĆ PO HISZPAŃSKU

Zarówno w hotelu, restauracji jak i podczas robienia zakupów. Będziesz dokładnie wiedzieć co i jak powiedzieć, aby szybko zostać zrozumianym i obsłużonym.

🌏 BĘDZIESZ PODRÓŻOWAĆ BEZ PRZESZKÓD

Nauczysz się pytać o drogę i rozumieć wskazówki, a także bez problemu kupisz bilet, zrobisz zakupy na targu i poprosisz o pomoc w szukaniu zgubionego paszportu.

💃 POZNASZ KULTURĘ

Zrozumiesz hiszpańskie obyczaje i kulturę od podszewki. Poznasz tradycyjne jedzenie i ciekawostki dotyczące życia w Hiszpanii, dzięki czemu w trakcie wyjazdu doświadczysz i zobaczysz więcej.

🙋‍♀️ ZROZUMIESZ LOKALNYCH MIESZKAŃCÓW 

Zaczniesz swobodnie rozmawiać po hiszpańsku i zaprzyjaźnisz się z tubylcami, z którymi normalnie nie mógłbyś rozmawiać bez znajomości ich języka.

„Pani Paulina motywuje do dalszej nauki hiszpańskiego i chce się po prostu więcej i więcej! Wychodząc z każdej lekcji już czekam na następną. Serdecznie polecam Jej kurs. Z całego serca!”

Roksana Wojczyńska

Jeśli jesteś jedną z tych osób, kurs będzie dla Ciebie bardzo skuteczny

Wybierasz się na wakacje do kraju hiszpańskojęzycznego i chcesz mieć pewność, że dogadasz się wszędzie i z każdymMoże znasz już kilka słów po hiszpańsku i zależy Ci na poznaniu nowych zwrotów… lub dopiero zaczynasz i chcesz nauczyć się wszystkiego od zera – świetnie, to jest kurs dla Ciebie!

Jesteś osobą, która szanuje swój czas i chcesz uczyć się wtedy, kiedy Ci najbardziej pasuje.
Z tym kursem nie będziesz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej i stanie w korkach. Uczysz się gdzie i jak chcesz, wystarczy Ci jedynie dostęp do internetu!

Zależy Ci na wsparciu doświadczonego nauczyciela, który pokaże Ci jak szybko i efektywnie nauczyć się hiszpańskiego już w 6 miesięcy! Jeżeli szukasz skutecznych metod, które oszczędzą Ci lat nauki, a także chcesz mieć co tydzień lekcję online z nauczycielem – ten kurs jest dla Ciebie!

Poznaj opinie kursantów

„Paulina wprowadziła nas w świat flamenco, tortilli i Don Quijote’a. Dzięki temu, że doświadczenie zdobywała w Hiszpanii, wiele może o tym kraju opowiedzieć. O efektywności pracy z Pauliną może świadczyć fakt, że w krótkim czasie przygotowała nas do wyjazdu za granicę.”

Marcin Gryczka

„Paulina to profesjonalistka w każdym calu. Jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji. Zaczęłam u niej naukę hiszpańskiego kilka miesięcy temu i dziękuję za to, że zaraziła mnie pasją do tego języka! ¡Gracias Chica!”

Dominika Płudowska

Plan kursu

Kurs trwa 25 tygodni (25 lekcji po ok. 90 min.), w czasie których spotykamy się w wytyczony dzień na lekcje online. Lekcje są nagrywane i dostępne cały czas na platformie kursu. Sprawdź, czego nauczysz się w każdym tygodniu kursu!

MODUŁ 1

– Poznasz co to Hiszpania i Hiszpanie.
– Nauczysz się czytać, liczyć, odmieniać czasowniki.
– Przedstawisz się i sam zapytasz kogoś o to samo.
– Będziesz w stanie przedstawić kogoś innego.

MODUŁ 2

– Dom i wszystko co z nim związane.
– Plan miasta i części miasta.
– Jak i czym dojadę?

MODUŁ 3

– Dzień z życia – siesta ma znaczenie
– Lubię oraz boli mnie – cd. czasowników
– Części ciała, wizyta u lekarza.

MODUŁ 4

– Jedzenie i restauracja.
– Godziny, w których możesz/musisz zjeść obiad.
– Czas przeszły.
– Scenki z hotelu, muzeum, itp.

Opinie aktualnych uczestników kursu

„Od około 3 miesięcy jestem uczestniczką kursu „Złap hiszpański za rogi”. Wcześniej nigdy nie myślałam o nauce języka hiszpańskiego. Los jednak sprawił, że z całą rodziną znalazłam się w Hiszpanii, nie znając języka i nie posiadając wielu informacji o życiu w Hiszpanii. Przed wyjazdem próbowałam kilka razy i podchodziłam do nauki w szkołach językowych. Niestety zawsze czegoś mi brakowało. Oprócz zdobywanej wiedzy, miałam nadzieję na świetny kontakt z nauczycielem i z grupą. Po trzech próbach zrezygnowałam. Kiedy już się osiedliliśmy w Hiszpanii, szybko zorientowaliśmy się, że z samym angielskim na dłuższą metę sobie nie poradzimy. Przeglądałam Internet...

„Od około 3 miesięcy jestem uczestniczką kursu „Złap hiszpański za rogi”. Wcześniej nigdy nie myślałam o nauce języka hiszpańskiego. Los jednak sprawił, że z całą rodziną znalazłam się w Hiszpanii, nie znając języka i nie posiadając wielu informacji o życiu w Hiszpanii. Przed wyjazdem próbowałam kilka razy i podchodziłam do nauki w szkołach językowych. Niestety zawsze czegoś mi brakowało. Oprócz zdobywanej wiedzy, miałam nadzieję na świetny kontakt z nauczycielem i z grupą. Po trzech próbach zrezygnowałam. Kiedy już się osiedliliśmy w Hiszpanii, szybko zorientowaliśmy się, że z samym angielskim na dłuższą metę sobie nie poradzimy. Przeglądałam Internet, aby znaleźć jakąś formę nauki. Na Facebooku natknęłam się na funpage Pauliny, gdzie raz w tygodniu odbywały się krótkie lekcje na żywo, w których można brać udział. Już sam głos Pauliny, sposób w jaki przekazuje informacje i potrafi skupić uwagę słuchającego sprawił, że zaczęłam oglądać nagrania regularnie. Aż pojawiły się zapisy na kurs. Długo się nie zastanawiając, wykonałam telefon i już po rozmowie z Pauliną, wiedziałam że wezmę udział w kursie.

Jestem żywym dowodem na to, jak ten kurs pomaga żyć tutaj na miejscu. Uważam, że to najlepsza rekomendacja, ponieważ wszystko czego się uczę w stu procentach przydaje się w życiu na terenie Hiszpanii.  Zawsze ciekawiło mnie jak z takiego morza językowego można wybrać akurat to, co jest przydatne na co dzień. Otóż Paulina to potrafi! Oprócz wiedzy językowej przekazuje też całe mnóstwo informacji o życiu, kulturze i zwyczajach w Hiszpanii. Co mnie bardzo cieszy i pomaga, żeby nie czuć się tu obco. Różnic jest cały ogrom i mieszkając w Polsce nie jesteśmy nawet tego świadomi. Nawet takie rzeczy jak odczytać prawidłowo informacje na domofonie 😊 Tak, tak! Bo tutaj to wcale nie jest takie oczywiste 😊  Nie minęły jeszcze 3 pełne miesiące, a ja potrafię się odezwać po hiszpańsku w sklepie, na targu czy w restauracji.

Forma kursu tez jest nietypowa, gdyż wszystkie lekcje są nagrywane na specjalnej platformie i w każdej, wolnej chwili można sobie odtwarzać materiał. Do tego mamy wiele przydatnych linków z filmami, piosenkami i grami, które uwielbiam, bo gdziekolwiek jestem i mam choćby 5 minut, zawsze mogę zagrać i jakieś słówko wpada do głowy.

Polecam każdemu, kto chce nauczyć się mówić po hiszpańsku.

Jestem zachwycona! Paulina to profesjonalistka!„

Renata Zalska

„Hola!

Jestem Magda i uczestniczę w kursie „Złap hiszpański za rogi” Pauliny Piecyk. Po kilku pobytach w Hiszpanii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, a kurs Pauliny okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jest to kurs online z dużą ilością przydatnych materiałów i ćwiczeń...

„Hola!

Jestem Magda i uczestniczę w kursie „Złap hiszpański za rogi” Pauliny Piecyk. Po kilku pobytach w Hiszpanii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, a kurs Pauliny okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jest to kurs online z dużą ilością przydatnych materiałów i ćwiczeń.

Forma ta pozwala na spokojną naukę przed komputerem bez wychodzenia z domu, a więc nie tracę czasu na dojazdy do szkoły. Lekcje odbywają się w miłej „rodzinnej” atmosferze, a niewielka ilość uczestników tworzy naprawdę doskonałe możliwości zrozumienia i nauki tego pięknego języka.

Teraz, po kilku tygodniach nauki wiem, że był to bardzo dobry wybór.

Gorąco Polecam!”

Magdalena Maj

„Moja przygoda z nauką języka hiszpańskiego zaczęła się trzy miesiące temu. Po kolejnych wakacjach w Hiszpanii postanowiłam bardziej poznać ten kraj, kulturę i obyczaje. To mnie zmotywowało do podjęcia wyzwania, oraz nauki tego języka.

Co jest niesamowite, dopiero teraz rozumiejąc niektóre słowa, inaczej postrzegam ten kraj, ludzi, a nawet smaki potraw...

„Moja przygoda z nauką języka hiszpańskiego zaczęła się trzy miesiące temu. Po kolejnych wakacjach w Hiszpanii postanowiłam bardziej poznać ten kraj, kulturę i obyczaje. To mnie zmotywowało do podjęcia wyzwania, oraz nauki tego języka. Co jest niesamowite, dopiero teraz rozumiejąc niektóre słowa, inaczej postrzegam ten kraj, ludzi, a nawet smaki potraw.
Wcześniejsze próby dogadania się po np. angielsku sprawiały, że może wiedziałam co jem czy też co widzę, ale było to jakby bez barwy i smaku.

Mieszkam w UK od kilku lat i siłą rzeczy musiałam nauczyć się języka angielskiego, ale nie dało mi to takiej satysfakcji jak przy nauce hiszpańskiego. To zasługa Pauliny, która wykorzystuje metody szybkiego nauczania, ale też opowiada o zwyczajach i kulturze hiszpańskiej. Lekcje zawsze są ciekawe i zachęcające do działania. Np. kiedy zaczęłam obklejać dom kolorowymi karteczkami, wciągnęła się w naukę moja sześcioletnia córeczka i któregoś dnia krzyczy do mnie: „… mamo, el mando leży na podłodze…” – czyli karteczka, która odkleiła się z pilota TV. A bajki, piosenki czy gierki po hiszpańsku w naszym domu to już standard.

Po raz pierwszy doświadczam jak nauka języka może być przyjemna, łatwa i przede wszystkim pozostająca w pamięci.”

Justyna Staniaszek

„¡Hola, Buenas a todos! ¿Cómo estás? ¿Qué tal? Somos Jola y Tomek, somos polacos. Estudiamos aprendiendo español con Paulina desde hace doces semanas!  Od dwunastu tygodni uczymy się hiszpańskiego z Pauliną i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszych postępów.

Ponad dwa lata temu zakochaliśmy się w Hiszpanii.  Naszym marzeniem jest zwiedzać ten piękny kraj...

„¡Hola, Buenas a todos! ¿Cómo estás? ¿Qué tal? Somos Jola y Tomek, somos polacos. Estudiamos aprendiendo español con Paulina desde hace doces semanas!

Od dwunastu tygodni uczymy się hiszpańskiego z Pauliną i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszych postępów. Ponad dwa lata temu zakochaliśmy się w Hiszpanii. Naszym marzeniem jest zwiedzać ten piękny kraj wzdłuż i wszerz, i jak tyko się da poznawać nowe miejsca, kulturę, obyczaje i samych Hiszpanów! A w przyszłości (to takie nasze odlegle marzenie) osiedlić się na emeryturę na stałe gdzieś w Hiszpanii.

Na Paulinę i jej stronę Klucz do języka hiszpańskiego natkną się Tomek. Rzucił hasło: „A może by tak zacząć się uczyć hiszpańskiego online?”

Ten kurs nie jest naszym pierwszym kursem online. Ale to pierwszy taki kurs, w którym tak na prawdę mamy kontakt z nauczycielem; w którym lekcje odbywają się na żywo; w którym mamy dostęp do materiałów na platformie 24h/dobe; w którym poprzez grupe na fb mamy stały kontakt z nauczycielem i wszystkimi uczestnikami kursu.

Sposób w jaki Paulina przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie odnośnie języka hiszpańskiego, Hiszpanii i Hiszpanów jest niesamowity. Aż chce się człowiekowi więcej i więcej. To dopiero połowa kursu, a nam się już chce śpiewać po hiszpańsku 😉 dosłownie i w przenośni.”

Jola i Tomek

Bonusy do kursu

Dołącz do kursu i otrzymaj wyjątkowe bonusy, które jeszcze bardziej pomogą Ci w nauce hiszpańskiego.

Bonus 1:

Trening online ze specjalistą od szybkiej nauki

Poznaj metody na naukę od Bartosza Gawryluka – specjalisty od skutecznej nauki i metod szybkiego czytania. Dzięki treningom z nim:
➡ zrozumiesz proces i zasady szybkiej nauki języka i efektywniej nauczysz się nowych słówek,
➡ dowiesz się jak zorganizować sobie naukę i utrzymać motywację,
➡ poznasz sposoby na polepszenie pamięci i koncentracji,
➡ otrzymasz „kalendarz nauki”,
➡ będziesz mógł zadawać dodatkowe pytania i uzyskać indywidualne wskazówki.

Wartość warsztatów online z Bartoszem Gawrylukiem: 615 zł

Kupując kurs „Złap Hiszpański za Rogi” dostęp do treningów otrzymujesz bezpłatnie!

Bonus 2:

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Dzięki grupie zamkniętej masz możliwość uczyć się z innymi i rozwiązywać nurtujące Cię kwestie. Możesz zadawać pytania i korzystać z wiedzy i doświadczenia nie tylko nauczyciela, ale i innych uczestników kursu.

Wartość dostępu do zamkniętej grupy: 670 zł

Kupując kurs „Złap Hiszpański za Rogi” dostęp do zamkniętej grupy otrzymujesz bezpłatnie! 

Bonus 3:

Zestaw ćwiczeń do wykonania z każdej lekcji

Otrzymasz workbook z dodatkowymi ćwiczeniami do rozwiązywania w domu. Wykonane ćwiczenia zostaną osobiście sprawdzone przez nauczyciela i udzieli Ci on niezbędnych wskazówek, jak możesz poprawić swój hiszpański.

Wartość zestawu ćwiczeń i jego sprawdzenia: 400 zł

Kupując kurs „Złap Hiszpański za Rogi” ten bonus otrzymujesz bezpłatnie!

Bonus 4:

Dodatkowe materiały do nauki hiszpańskiego

Uzyskasz dodatkowe materiały do wydruku, abyś miał je zawsze przy sobie i w każdej chwili mógł powtórzyć słówka. Otrzymasz także listę zadań i materiałów do opanowania, które ułatwią Ci przyswajanie wiedzy.
Dodatkowo otrzymasz mp3 do odsłuchania, abyś mógł utrwalać zdobytą wiedzę, kiedy jesteś offline.

Wartość dostępu do dodatkowych materiałów: 500 zł

Kupując kurs „Złap Hiszpański za Rogi” dostęp do dodatkowych materiałów otrzymujesz bezpłatnie!

Bonus 5:

Podstawy sketchnotingu online

Danuta Kitowska z Nauczona wprowadzi Cię w tajniki sketchnotingu, dzięki czemu:

➡ nauczysz się jak łatwo rysować znane obiekty i jak tworzyć abstrakcyjne idee,
➡ poznasz narzędzia przydatne w notowaniu graficznym,
➡ spróbujesz narysować proste grafiki,
➡ poznasz źródła wiedzy na temat sketchnotingu w Internecie i… bibliotece,
➡ dowiesz się jakie triki stosować aby efekty przerosły Twoje oczekiwania.

Wartość warsztatów online z Danutą: 415 zł

Kupując kurs „Złap Hiszpański za Rogi” dostęp do warsztatów otrzymujesz bezpłatnie!

Bonus 6:

Niespodzianka!

Jestem pewna, że Cię zaskoczę 😉

Kurs i bonusy za:

1 970 zł

Dziękuję Ci za zainteresowanie, ale grupa jest już pełna.

Zbieram zapisy na kurs w styczniu.

Zapisując się już dzisiaj gwarantujesz sobie najniższą cenę.

Napisz do mnie!

UWAGA! TRWA PROMOCJA!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ
I DOŁĄCZ DO KURSU ZA:

1 337 zł

Oszczędzisz 33%!

UWAGA! TRWA PROMOCJA!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ ZA:

1 337 zł

Oszczędzisz 33%!

lub

skorzystaj z oferty ratalnej,
w 4 ratach po

347 zł

Będziesz mógł zwrócić kurs, jeśli nie staniesz się jego fanem. Oddamy Ci 100% zainwestowanej gotówki, jeśli nie dołączysz do osób, które realnie chcą nauczyć się języka hiszpańskiego.

 

O autorce kursu

Nazywam się Paulina Piecyk. Doświadczenie które zbierałam, aby stworzyć ten kurs, to tak na prawdę okres od samego początku – odkąd uczę się języka hiszpańskiego. Bo tak jak Ty teraz będziesz zaczynać i poznawać ten język, tak i ja kiedyś zaczynałam, i przechodziłam przez to samo, tyle tylko, że po studiach i pracy w Hiszpanii zdobyłam wiedzę praktyczną. Poznałam język od strony życiowej, a nie książkowej. Ostatnie 13 lat dało mi doświadczenie w metodologii uczenia oraz selekcjonowaniu potrzeb ucznia. Każdy uczy się w innych celach i potrzebuje innej intensyfikacji.

Dołącz do kursu i naucz się hiszpańskiego pod moim okiem!

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania, a jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się ze mną już dziś.

Czy po zakupie otrzymuję od Ciebie wsparcie?

Oczywiście! Jako klient otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, którą moderuję każdego dnia. Dołącz teraz!

Jak długo będzie trwał kurs?

Kurs rozpoczyna się 6 września 2021 r. i trwa przez 25 tygodni. Przewidywany koniec - koniec marca 2022 r.

Jak często w tygodniu będą zajęcia?

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu. Będą to spotkania ze mną, na żywo. Każde trwać będzie po ok. 60-90 minut. Zacznij już teraz!

Jeżeli nie będę mógł uczestniczyć w zajęciach to czy jest jakaś możliwość do nadrobienia zaległości?

Każda lekcja będzie nagrywana, a uczestnicy kursu otrzymają dostęp do platformy z nagraniami i innymi materiałami. Przez rok od rozpoczęcia, kursu wszystkie materiały będą dostępne do odtworzenia w nielimitowanej ilości powtórzeń. Dołącz teraz!

Czy w trakcie lekcji będzie można zadawać pytania?

Tak. Platforma, na której będziemy pracować, daje możliwość włączenia zarówno kamery jak i mikrofonu i interakcji w każdym momencie trwania zajęć. Dołącz teraz!

O której godzinie i w jaki dzień będą prowadzone zajęcia?

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 19:00 (czasu polskiego). Dołącz teraz!

Opinie aktualnych uczestników kursu

„Bardzo, ale to bardzo bym żałowała gdybym nie uczestniczyła w tym kursie! Jest fantastyczny i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu. Z ręką na sercu polecam kurs Złap hiszpański za rogi każdemu.

Nawet jeśli uważasz, że nie masz na to czasu, wierz mi… z utęsknieniem będziesz czekać na następną lekcję. Materiału jest dużo, ale nawet...

„Bardzo, ale to bardzo bym żałowała gdybym nie uczestniczyła w tym kursie! Jest fantastyczny i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu. Z ręką na sercu polecam kurs Złap hiszpański za rogi każdemu. Nawet jeśli uważasz, że nie masz na to czasu, wierz mi… z utęsknieniem będziesz czekać na następną lekcję. Materiału jest dużo, ale nawet się tego nie odczuwa. Wszystko przychodzi spontanicznie i w bardzo przystępnej formie. Nigdy wcześniej nie uczyłam się hiszpańskiego, więc albo język ten jest całkiem prosty, albo Paulina Piecyk ma jakieś mega zdolności.

POLECAM!!

Muchas gracias Paulina!„

Anna Bazyli

„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

W zeszłym roku podjąłem naukę języka hiszpańskiego stacjonarnie – w szkole języków obcych, ale nie był to udany pomysł ze względu na pracę – dojazd do szkoły oraz sposób uczenia...

„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

W zeszłym roku podjąłem naukę języka hiszpańskiego stacjonarnie – w szkole języków obcych, ale nie był to udany pomysł ze względu na pracę – dojazd do szkoły oraz sposób uczenia.

Początkowo, kiedy trafiłem na Paulinę na Facebooku, przyglądałem się Jej lekcjom na „otwartej grupie”. Ten sposób nauki bardzo przypadł mi do gustu i postanowiłem zapisać się na kurs Złap hiszpański za rogi.

Paulina świetnie prowadzi ten kurs ponieważ zaraża swoim entuzjazmem. Lekcje prowadzone są tak, że bardzo dużo zapamiętuję. Materiał jest dobrze dobrany ponieważ nie zarzuca kursantów ilością zagadnień. Wszystko jest stopniowane, a dodatkowym atutem kursu jest platforma gdzie są zamieszczone wszystkie lekcje, które można sobie powtarzać wtedy kiedy ma się na to czas.

Zdecydowanie polecam online Pauliny, przede wszystkim za sposób prowadzenia lekcji, platformę online. Dodatkowo praktycznie kontakt non-stop z Pauliną, a nie tylko raz czy dwa razy w tygodniu. W takcie tygodnia, poza lekcjami, Paulina organizuje różnego rodzaju gry online, które pozwalają szlifować język hiszpański.

Po zakończeniu pierwszego etapu kursu na pewno skorzystam z następnych poziomów, gdyż widzę bardzo duży postęp w nauce.„

Dariusz Piechaczek

„Złap Hiszpański za Rogi to świetna inwestycja w swój rozwój! Przed podjęciem decyzji o zakupie pierwszego w swoim życiu kursu online, obserwowałam Paulinę na jej facebookowej grupie zamkniętej. 

To tam w pełni przekonała mnie do siebie. Teoretycznie jest bardzo duża dostępność w Internecie materiałów do samodzielnej...

„Złap Hiszpański za Rogi to świetna inwestycja w swój rozwój!

Przed podjęciem decyzji o zakupie pierwszego w swoim życiu kursu online, obserwowałam Paulinę na jej facebookowej grupie zamkniętej. To tam w pełni przekonała mnie do siebie. Teoretycznie jest bardzo duża dostępność w Internecie materiałów do samodzielnej nauki hiszpańskiego, darmowych filmów itp., jednak tylko Paulina ma taką charyzmę i energię. Ma sprawdzony plan działania dotyczący nauki języka hiszpańskiego, który przekazuje w bardzo pozytywny sposób.

Nie miałam wcześniej doświadczenia z kursami online i taka forma nauki pozytywnie mnie zaskoczyła. Dodatkowo, nauka z taką prowadzącą jest czystą przyjemnością. Każdy uczestnik kursu znajdzie tu coś dla siebie. Paulina oferuje bardzo duży wybór metod nauki, gdzie każdy sam decyduje jaki sposób jest dla niego najlepszy/najkorzystniejszy.

Struktura programu oparta jest na praktycznych aspektach – dialogi dotyczą realnych sytuacji, które spokojnie sam możesz wykorzystać i zastosować w prawdziwym życiu. Zdecydowanie nie są to suche podręcznikowe przykłady, które nie mają nic wspólnego z życiem codziennym.

Zaskoczyła mnie również różnorodność wiekowa uczestników kursu. W kursie biorą udział zarówno osoby młode jak i starsze. I każdy daje radę. Forma online kurs pozwala każdemu dowolnie regulować tempo nauki. Dodatkowym nieocenionym wsparciem jest dostępność Pauliny i jej ciągła chęć wsparcia. Jeżeli coś jest dla Ciebie niejasne, jakiegoś zagadnienia nie rozumiesz, Paulina umożliwia indywidualną konsultację.

Nie jest to tylko i wyłącznie kurs językowy – dostajemy liczne praktyczne wartości. Paulina dodatkowo przekazuje nam widzę o szeregu apektów kulturlamych i społecznych. Również bardzo wartościowa jest zdalna integracja uczestników kursów, wspólne motywanie się i wymiana kontaktów.„

Sylwia Chojnacka-Jabłońska

„Zawsze chciałam poznać język hiszpański. Miałam już dwa czy trzy podejścia, ale ciągle coś nie pozwalało mi zaangażować się na dobre w naukę. 

Zazwyczaj był to brak czasu na dojazdy lub nauczyciele, którzy mi nie odpowiadali osobowościowo. Paulinę znalazłam w maju 2019 roku w sieci i po prostu zaiskrzyło...

„Zawsze chciałam poznać język hiszpański. Miałam już dwa czy trzy podejścia, ale ciągle coś nie pozwalało mi zaangażować się na dobre w naukę. Zazwyczaj był to brak czasu na dojazdy lub nauczyciele, którzy mi nie odpowiadali osobowościowo.

Paulinę znalazłam w maju 2019 roku w sieci i po prostu zaiskrzyło. Z ogromnym podziwem śledzę drogę Pauliny w sieci. Obserwuję ile czasu i energii poświęca na kurs online, który prowadzi. Bardzo podoba mi się jego forma i to, że nie muszę wychodzić z domu, aby uczestniczyć w zajęciach. Wystarczy, że włączę laptopa i mogę dołączyć do lekcji. Czasem zdarza się też, że nie mogę uczestniczyć w zajęciach na żywo i wtedy mam możliwość jej odsłuchania w dowolnym, dogodnym dla mnie czasie. Lekcja to jedno. Paulina przygotowuje dla nas, to jest swoich kursantów, bardzo dużo gier i zabaw edukacyjnych, dzięki którym nauka jest jeszcze przyjemniejsza. Wsparciem są także liczne materiały w formie plików pdf. To taki nasz rodzaj podręcznika pisanego przez lektorkę. Warto wspomnieć, że mamy także do dyspozycji wskazówki z tzw. „szybkiej nauki” prowadzone przez Bartosza. Dowiadujemy się jak powinniśmy utrwalać naszą wiedzę, jak się uczyć języka, jak zadbać o naszą motywację do pracy.

Całym sercem polecam kurs Pauliny. To dobra inwestycja w siebie i pewność, że nie będą to wyrzucone pieniądze. Warto podjąć się tego wyzwania i zrobić coś tylko dla siebie. Dla swojego lepszego samopoczucia, dla gimnastyki własnego umysły, no i wreszcie… poznania języka, którym posługuje się tyle milionów ludzi na świecie.

Nie ma na co czekać! Ten kurs trzeba przeżyć!„

Agata Kunowska

„Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka hiszpańskiego. Przypadkiem trafiłam na stronę Pauliny i obejrzałam kilka minilekcji, które prowadziła Paulina.

Bardzo mi się spodobał sposób przekazywania wiedzy przez Paulinę. Gdy tylko dowiedziałam się o kursie online, który Paulina przygotowała, postanowiłam spróbować...

„Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka hiszpańskiego. Przypadkiem trafiłam na stronę Pauliny i obejrzałam kilka minilekcji, które prowadziła Paulina.

Bardzo mi się spodobał sposób przekazywania wiedzy przez Paulinę. Gdy tylko dowiedziałam się o kursie online, który Paulina przygotowała, postanowiłam spróbować. Paulina w sposób przystępny przekazuje wiedzę, jest zawsze dostępna dla kursantów, a do tego motywuje nas do wysiłku podsuwając codziennie jakieś nowe gry, które są bardzo pomocne przy nauce oraz powtarzaniu słówek.

Bardzo serdecznie polecam kurs Pauliny, głównie ze względu na Jej ogromny profesjonalizm, miłą atmosferę oraz możliwość bezpośrednich konsultacji, gdy tylko ich potrzebuję. Dużym atutem jest roczny dostęp do platformy, na której zamieszczone są wszystkie lekcje oraz dodatkowe materiały z kursu. Jest również dostęp do grupy zamkniętej, poprzez którą mamy stały kontakt z Pauliną i pozostałymi uczestnikami kursu.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Paulina motywuje mnie do nauki podsuwając różne zadania, a zarazem prowokując do odpowiedzi. Do tego daje możliwość odrabiania ich w dowolnym, dogodnym dla kursantów momencie. Jeżeli ktoś chce nauczyć się języka hiszpańskiego, aby móc się komunikować w tym języku – to ten kurs jest z pewnością dla niego.”

Elżbieta Ćwiertka

„Jestem uczestnikiem kursu autorstwa Pauliny. Od dawna interesuję się Hiszpanią. Podoba mi się tamtejszy styl życia, muzyka, piękne plaże, pogoda… 

i język. Hiszpańskich słówek zacząłem uczyć się na własną rękę jakiś czas temu, ale brakowało mi instrukcji jak je połączyć w logiczną całość. Przekopując internet w poszukiwaniu...

„Jestem uczestnikiem kursu autorstwa Pauliny.

Od dawna interesuję się Hiszpanią. Podoba mi się tamtejszy styl życia, muzyka, piękne plaże, pogoda… i język. Hiszpańskich słówek zacząłem uczyć się na własną rękę jakiś czas temu, ale brakowało mi instrukcji jak je połączyć w logiczną całość. Przekopując internet w poszukiwaniu pomocnych materiałów, trafiłem na mini lekcje Pauliny na Facebooku i styl w jakim je prowadziła bardzo przypadł mi do gustu. Gdy ogłosiła nabór chętnych do nauki hiszpańskiego przez Internet bez wahania się zapisałem. Co tydzień w środę wieczorem spotykamy się online. Paulina ma zawsze przygotowaną dużą porcję materiałów. Jest wesoła i uśmiechnięta. Atmosfera jest przyjazna, a sposób w jaki prowadzi zajęcia pozwala maksymalnie dużo zapamiętać. Program Jej kursu nie jest suchym przedstawieniem wiedzy, ale zabawnym i wciągającym sposobem nauki. Bardzo podoba mi się fakt, że Paulina nas przepytuje i popycha do mówienia po hiszpańsku, co niewątpliwie przyczynia się do lepszych wyników. Jej kurs stanowi atrakcyjną propozycję dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z hiszpańskim, chce szybko poznać podstawy i obyczaje, a do tego wszystkiego w bardzo miłej atmosferze.
Zdecydowanie polecam!”

Tomasz Długosz

„Podróżując czesto do Hiszpanii nie potrafiłam zapamietać nawet kilku słów, takich przydatnych na co dzień.

Na lekcje Pauliny natrafiłam całkiem przypadkiem. Moją uwagę przykuła bijąca od Niej pozytywna energia, oraz Jej pełne zaangażowanie...

„Podróżując czesto do Hiszpanii nie potrafiłam zapamietać nawet kilku słów, takich przydatnych na co dzień.

Na lekcje Pauliny natrafiłam całkiem przypadkiem. Moją uwagę przykuła bijąca od Niej pozytywna energia, oraz Jej pełne zaangażowanie.
Jest cierpliwą nauczycielką, potrafiącą niesamowicie zmotywować do działania. Uczęszczając na Jej lekcje nauczylam bawić się nauką języka obcego. Po kilku zaledwie lekcjach opanowałam wiele zwrotów oraz mam dużo więcej energii do działania.
Lekcje z Pauliną to czysta przyjemność, ale przede wszystkim to świadomość, że nauka jest efektywna.”

Joanna Marysiewicz-Halter

„Nigdy poważnie nie zamyślam o nauce języka hiszpańskiego, dopóki nie zobaczyłam i usłyszałam Pauliny… to Ona mnie zaraziła :).

To co Paulina robi nie jest jedynie Jej pracą, ale wielką miłością i pasją którą chce się dzielić z innymi. Wykładów słucha się z przyjemnością i zaciekawieniem...

„Nigdy poważnie nie zamyślam o nauce języka hiszpańskiego, dopóki nie zobaczyłam i usłyszałam Pauliny… to Ona mnie zaraziła :).

To co Paulina robi nie jest jedynie Jej pracą, ale wielką miłością i pasją którą chce się dzielić z innymi. Wykładów słucha się z przyjemnością i zaciekawieniem – pełen profesjonalizm. Paulina uczy nie tylko samego języka, ale również pokazuje jak skutecznie, szybko i z przyjemnością się go uczyć. Przekazuje dożo przydatnych, życiowych informacji o hiszpańskich obyczajach itp.

Jak hiszpański to TYLKO z Pauliną! Polecam z całego serca.

Besos”

Sabina Hoza

„Na ofertę kursu Złap hiszpański za rogi trafiłam na Facebook’u. Do skorzystania z niej zachęciła mnie uśmiechnięta twarz i pozytywna energia Pauliny.

I nie zawiodłam się. Kurs jest prowadzony dynamicznie i ciekawie. Paulina zawsze uśmiechnięta, tryskająca energią i pozytywnie nakręcona mobilizuje do nauki...

„Na ofertę kursu Złap hiszpański za rogi trafiłam na Facebook’u. Do skorzystania z niej zachęciła mnie uśmiechnięta twarz i pozytywna energia Pauliny. I nie zawiodłam się. Kurs jest prowadzony dynamicznie i ciekawie. Paulina zawsze uśmiechnięta, tryskająca energią i pozytywnie nakręcona mobilizuje do nauki subtelnie lecz konsekwentnie popychając, zachęcając, rozbawiając materiałami pomocniczymi, lekkimi a edukacyjnymi gierkami, dzięki którym nauka języka hiszpańskiego staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem czy stresem. Dużo materiału podanego w lekkiej i przyjemnej formie, bardzo sympatycznej i życzliwej atmosferze. Jak dla mnie są to świetnie zainwestowane pieniądze, bo już wiem, że skończę kurs całkiem dobrze porozumiewając się w języku hiszpańskim.
Szczerze polecam„

Halina Mastrzykowska, artystka (@Na drewnie malowane)

„Do nauki hiszpańskiego skłoniła mnie konieczność ugruntowanie znajomości języka. Próbowałem się sam uczyć, ale efekty były mierne.

Dopiero po dołączeniu do grupy kursu Złap hiszpański za rogi znalazłem to czego szukałem.  Wspaniała i bardzo wyrozumiała Pani Paulina potrafi ukierunkować moją naukę 

„Do nauki hiszpańskiego skłoniła mnie konieczność ugruntowanie znajomości języka. Próbowałem się sam uczyć, ale efekty były mierne. Dopiero po dołączeniu do grupy kursu Złap hiszpański za rogi znalazłem to czego szukałem. Wspaniała i bardzo wyrozumiała Pani Paulina potrafi ukierunkować moją naukę w sposób magiczny. Ma przy tym ogromne doświadczenie w nauczaniu. Właśnie temu zawdzięczamy dobre efekty. Po 11 tygodniach ćwiczeń i nauki on-line mój hiszpański ogromnie się rozwinął. Dodatkowo Pani Paulina kładzie duży nacisk na ćwiczenie konwersacji oraz integrację między członkami grupy, co dodatkowo likwiduje stres porozumiewania się w tym języku. Raz w tygodniu jest wykład on-line z ćwiczeniami. Dodatkowo każdy otrzymuje zestawy pdf-ów do samodzielnych ćwiczeń. Po wysłaniu zdjęcia ćwiczeń, każde jest dokładnie sprawdzane i otrzymujemy informację zwrotną. Dodatkowo, przez cały tydzień dostajemy wiele ćwiczeń on-line. Najciekawszym dodatkiem są ćwiczenia na platformie Quizlet, gdzie każdy temat zajęć można w spokoju ćwiczyć i obserwować postęp własnej nauki. W każdej sytuacji spotykam się z bardzo miłą atmosferą i przyjacielskimi dyskusjami na naszej grupie. Pani Paulina poświęca całą siebie aby nasza nauka była efektywna.

Bardzo polecam kurs Złap hiszpański za rogi, zarówno dla początkujących uczniów jak i turystów – planujących wakacje w tym pięknym kraju. Jest on odpowiedni zarówno dla osób, które już trochę znają język, jak i poszukujących konwersacji. Dodatkowo, ten kurs nie jest drogi, biorąc pod uwagę czas jego trwania – pół roku. Polecam wszystkim bardzo ten kurs.„

Wojciech Brodowski, marynarz

Zacznij Swobodnie Rozmawiać po Hiszpańsku

Praktyczna wiedza, konkretne wskazówki i zabawne ciekawostki o krajach latynoskich!