NAUKA W GRUPIE

Kurs języka hiszpańskiego od podstaw

Dzięki autorskiej metodzie HOP (Hiszpański, Obyczaje, Proces) użytej w kursie „Złap Hiszpański za Rogi”, nauczysz się języka hiszpańskiego od podstaw już w 6 miesięcy!

hiszpański online, szybka nauka hiszpańskiego, hiszpański na wakacje, złap hiszpański za rogi, hiszpański lekcje, język hiszpański dla początkujących, szybka nauka hiszpańskiego, hiszpański indywidualne lekcje online, hiszpański w dwa miesiące, kurs hiszpańskiego na wakacje

"Złap Hiszpański za Rogi" część 2!

Podstawy ogarnięte? Świetnie! Pora na drugą część kursu: “Złap Hiszpański za Rogi”! Kurs jest prowadzony przeze mnie na platformie, która pomaga nam spotykać się online 1 raz w tygodniu. Każde spotkanie trwa 60 min i jest nagrywane. W trakcie spotkania zadajesz pytania i po prostu uczestniczysz w zajęciach.

Zajęcia on-line w grupach

Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukasz, skontaktuj się ze mną, a na pewno znajdę ofertę idealną dla Ciebie.

Poznaj opinie kursantów

„Paulina to profesjonalistka w każdym calu. Jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji. Zaczęłam u niej naukę hiszpańskiego kilka miesięcy temu i dziękuję za to, że zaraziła mnie pasją do tego języka! ¡Gracias Chica!”

Dominika Płudowska

„Hola!

Jestem Magda i uczestniczę w kursie „Złap hiszpański za rogi” Pauliny Piecyk. Po kilku pobytach w Hiszpanii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, a kurs Pauliny okazał się strzałem w dziesiątkę.

„Hola!

Jestem Magda i uczestniczę w kursie „Złap hiszpański za rogi” Pauliny Piecyk. Po kilku pobytach w Hiszpanii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, a kurs Pauliny okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jest to kurs online z dużą ilością przydatnych materiałów i ćwiczeń.

Forma ta pozwala na spokojną naukę przed komputerem bez wychodzenia z domu, a więc nie tracę czasu na dojazdy do szkoły. Lekcje odbywają się w miłej „rodzinnej” atmosferze, a niewielka ilość uczestników tworzy naprawdę doskonałe możliwości zrozumienia i nauki tego pięknego języka.

Teraz, po kilku tygodniach nauki wiem, że był to bardzo dobry wybór.

Gorąco Polecam!”

Magdalena Maj

„Paulina wprowadziła nas w świat flamenco, tortilli i Don Quijote’a. Dzięki temu, że doświadczenie zdobywała w Hiszpanii, wiele może o tym kraju opowiedzieć. O efektywności pracy z Pauliną może świadczyć fakt, że w krótkim czasie przygotowała nas do wyjazdu za granicę.”

Marcin Gryczka

Scroll to Top