O mnie

Cześć!

Uczę języka hiszpańskiego własną, autorską metodą HOP (Hiszpański, Obyczaje, Proces). Dzięki niej nauczysz się języka hiszpańskiego od podstaw już w 6 miesięcy!

Opanuj hiszpański szybko i z łatwością, aby swobodnie podróżować i odkrywać piękno gorącej Hiszpanii!

Nazywam się Paulina Piecyk. Od ponad 15 lat uczę języka hiszpańskiego. Nieustannie testuję i wdrażam nowe metody nauki. Cały czas edukuję też i samą siebie, aby być Twoim najlepszym przewodnikiem podczas nauki tego wspaniałego języka.

Uwielbiam Alberta Einsteina. Może nie znam się na teorii względności, a on nie znał hiszpańskiego, ale oboje zgadzamy się, że:  

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”.

Uzbrojona w to motto życiowe z wielką przyjemnością uczę języka hiszpańskiego własną, autorską metodą HOP (Hiszpański, Obyczaje, Proces).

Hiszpański na wakacjach

Język hiszpański towarzyszy mi od lat. Wszystko zaczęło się w liceum dwujęzycznym, polsko-hiszpańskim. To właśnie wtedy pokochałam ten gorący kraj i jego język. Miałach apetyt na więcej! Wyruszyłam więc po przygodę i trafiłam do hiszpańskiej rodziny, gdzie mogłam nie tylko szlifować język, ale także poznać kulturę tego kraju, jego mieszkańców i zwyczaje. Potem przyszła kolej na studia w Madrycie. Pracowałam, uczyłam się, zwiedzałam. Hiszpańskie życie mnie oczarowało. Spokój, brak pośpiechu, przyroda i słońce. 

Teraz mam misję – uczę hiszpańskiego, aby każdy, kto pragnie odwiedzić ten piękny kraj, mógł szybko poznać jego język. Z radością pracuję z grupami, z ogromną przyjemnością uczę indywidualnie. Wiele osób dołącza do moich zajęć, bo wybiera się na wakacje do Hiszpanii lub do hiszpańskojęzycznego kraju. A ja nie tylko uczę ich języka, ale opowiadam im o hiszpańskich zwyczajach, kulturze, przekazuję całą wiedzę, jaką zdobyłam podczas moich pobytów w Hiszpanii. 

Moje zajęcia są dla osób, które:

Poznaj mnie lepiej

JESTEM

- zorganizowana
- skupiona
- skuteczna
- otwarta na nowości

KOCHAM

- moją rodzinę
- Hiszpanię
- swoją pracę
- gry planszowe
- taniec
- jedzenie
- hiszpańską muzykę

MAM

- męża
- dwóch synków

MOJE MARZENIE

- zwiedzić Argentynę
- spędzić emeryturę w Hiszpanii

PRACUJĘ MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ HOP

Dzięki autorskiej metodzie HOP (Hiszpański, Obyczaje, Proces) nauczysz się języka hiszpańskiego od podstaw już w 6 miesięcy!

Jak to działa?

HISZPAŃSKI
Uczę w dość specyficzny sposób. Jeśli zaczniesz ze mną naukę, to od pierwszych zajęć będziemy się koncentrować na tym, abyś od razu zaczął/zaczęła mówić i tworzyć dialogi. Gramatyka przyjdzie dopiero za jakiś czas. Pracuję na takich narzędziach, które pozwalają mi docierać do Ciebie każdą możliwą drogą, aby hiszpański był przemycany przy każdej okazji; podczas porannej kawy, jak i pod prysznicem.
OBYCZAJE
Moje ponad 15-letnie doświadczenie jasno pokazuje mi, że podczas nauki języka hiszpańskiego, bardzo ważne jest to jacy są sami Hiszpanie; jakie mają obyczaje i to, jak się zachowują. Kiedy już ich zrozumiesz, wtedy łatwiej jest zrozumieć wiele wyrażeń językowych i łatwiej jest wczuć się po prostu w życie w Hiszpanii.
Ja nazywam to wskoczyć w ich buty.
PROCES
To kolejny element mojej metody, czyli jak skutecznie uczyć się języka. Bez tego po jakimś czasie albo się pogubisz albo zrezygnujesz z powodu natłoku informacji. Nie tylko ja zajmuję się tym tematem podczas moich kursów czy zajęć. Współpracuję z osobami, które zajmują się szybką nauką, sketchnotingiem jak i tworzeniem map myśli. Sama cały czas zdobywam wiedzę na ten temat i dzielę się nią z Tobą.