KIM JESTEM?

Nazywam się Paulina Piecyk i mam wiele wspólnego z Albertem Einsteinem. Może ja nie stworzyłam teorii względności, a on nie znał hiszpańskiego, ale oboje zgadzamy się, że: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Uzbrojona w to motto życiowe z wielką przyjemnością uczę języka hiszpańskiego.

Wszystko zaczęło się w Krakowie i doprowadziło mnie do Hiszpanii

A dokładnie zaczęło się w liceum dwujęzycznym, polsko-hiszpańskim, rzecz jasna. Każde następne wydarzenie w moim życiu utwierdzało mnie w przekonaniu, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu. Co mogłam robić po liceum hiszpańskim? Pojechałam na studia do Hiszpanii, pracowałam tam, zwiedzałam i całą sobą chłonęłam ten piękny kraj, jego historię i kulturę. Poznałam cudownych ludzi, zachwycił mnie ich spokój i życie bez pośpiechu. I zauważyłam, że Hiszpanie najchętniej rozmawiają po … hiszpańsku, angielski nie za bardzo tu pomoże.

Paulina Piecyk

Dlatego?

Mam najlepszą pracę na świecie, specjalizuję się w wakacjach

Języka hiszpańskiego uczę już od ponad 12 lat. I jak nakazuje duch naszych czasów, uczę tradycyjnie i on-line. Z radością pracuję z grupami, z ogromną przyjemnością uczę indywidualnie. Wiele osób dołącza do moich zajęć, bo wybiera się na wakacje do Hiszpanii lub do hiszpańskojęzycznego kraju. A ja nie tylko uczę ich języka, ale opowiadam im o hiszpańskich zwyczajach, kulturze, przekazuję całą wiedzę, jaką zdobyłam podczas pobytu w Hiszpanii. Dzięki temu nic ich w podróży nie zaskoczy. Uwielbiam za to słuchać opowieści moich uczniów, gdy wrócą z wymarzonego wyjazdu. Jestem pod wrażeniem tego z jaką łatwością komunikują się po hiszpańsku i ile przyjemności czerpią ze swoich podróży.

Od lekkiej konwersacji po certyfikat DELE

Moi uczniowie mają różne oczekiwania i potrzeby. Niektórzy zapisują się na moje lekcje, żeby swobodnie rozmawiać po hiszpańsku, inni by zdobyć certyfikat językowy. Wszyscy są dla mnie jednakowo ważni. A każdy z nich jest inny i potrzebuje innego tempa nauki i podejścia. Ale przede wszystkim do nauczania języka podchodzę niestandardowo, wykorzystując unikatowe metody, takie jak techniki szybkiej nauki. Wszystko po to by cieszyć się z sukcesów moich uczniów, nieustannie.

Kiedy akurat nie mówię po hiszpańsku

– To nie trwam w bezruchu, czyli bierny wypoczynek u mnie nie wchodzi w grę. Kiedy mam chwilę wolnego tańczę, biegam i jeżdżę na nartach.

– Czytam książki, szczególnie te mówiące o tym jak się uczyć i rozwijać.

– Oglądam filmy, zwłaszcza Pedro Almódovara.

– Zdrowo jem i uprawiam własne, ekologiczne warzywa.

JESTEM

- zorganizowana
- skupiona
- skuteczna
- otwarta na nowości

KOCHAM

- moją rodzinę
- Hiszpanię
- swoją pracę
- gry planszowe
- taniec
- jedzenie
- hiszpańską muzykę
- jazdę na nartach

MAM

- męża
- dwóch synków

MOJE MARZENIE

- zwiedzić Argentynę
- spędzić emeryturę w Hiszpanii

PRACUJĘ MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ

Costra Brava - Spain

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Traditional villa overlooking terraced vineyard and idyllic blue sea, Majorca, Spain.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

The famous resort of Tossa de Mar on the Costa Brava.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.