ZOBACZ, CO INNI MÓWIĄ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ​

„Paulina to profesjonalistka w każdym calu. Jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji. Zaczęłam u niej naukę hiszpańskiego kilka miesięcy temu i dziękuję za to, że zaraziła mnie pasją do tego języka! ¡Gracias Chica!”

Dominika Płudowska

Hola!
Jestem Magda i uczestniczę w kursie „Złap hiszpański za rogi” Pauliny Piecyk. Po kilku pobytach w Hiszpanii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, a kurs Pauliny okazał się strzałem w dziesiątkę.

„O tym, że kurs będzie mi się podobał wiedziałam już słuchając podcastów Pauliny. Nie pomyliłam się. Sposób mówienia, uśmiech i pozytywna energia nastraja pozytywnie od pierwszych minut lekcji.
Kurs jest nastawiony na komunikację. Nie ma tony książek, a wiedza przekazywana jest w bardzo efektywny sposób. Każdy znajdzie coś dla siebie, są: listy słówek, nagrania, mapy myśli. No i nie ma wymówek. Paulina sprawia, że język hiszpański nas otacza i nie ma wyjścia, zaczynamy mówić po hiszpańsku.

Na lekcji każdy uczestnik mówi, zadaje i odpowiada na pytania, powtarzamy materiał, który był na poprzedniej lekcji. 

Oprócz nauki języka dostajesz pakiet informacji dotyczący samej nauki, prowadzenia zeszytu oraz metod uczenia się, co może przydać się również w innych dziedzinach życia. 

Jestem bardzo zadowolona i polecam ten kurs każdemu, kto chce nauczyć się komunikować w języku hiszpańskim, czerpać radość i pozytywną energię z procesu nauki.”

Natalia Frasek 

„Paulina wprowadziła nas w świat flamenco, tortilli i Don Quijote’a. Dzięki temu, że doświadczenie zdobywała w Hiszpanii, wiele może o tym kraju opowiedzieć. O efektywności pracy z Pauliną może świadczyć fakt, że w krótkim czasie przygotowała nas do wyjazdu za granicę.”

Marcin Gryczka

„Rewelacyjny kurs 🇪🇸. Dużoo motywacji, ciekawostek, wszystko doskonale zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone. Pełen profesjonalizm. Do tego Paulina zaraża optymizmem i świetnie motywuje do nauki, a jej metody są niesamowicie skuteczne. Gorąco polecam, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma na co czekać! 🙂”

Monika Pętlicka-Groń

„O tym, że kurs będzie mi się podobał wiedziałam już słuchając podcastów Pauliny. Nie pomyliłam się. Sposób mówienia, uśmiech i pozytywna energia nastraja pozytywnie od pierwszych minut lekcji."

„O tym, że kurs będzie mi się podobał wiedziałam już słuchając podcastów Pauliny. Nie pomyliłam się. Sposób mówienia, uśmiech i pozytywna energia nastraja pozytywnie od pierwszych minut lekcji.

Kurs jest nastawiony na komunikację. Nie ma tony książek, a wiedza przekazywana jest w bardzo efektywny sposób. Każdy znajdzie coś dla siebie, są: listy słówek, nagrania, mapy myśli. No i nie ma wymówek. Paulina sprawia, że język hiszpański nas otacza i nie ma wyjścia, zaczynamy mówić po hiszpańsku.

Na lekcji każdy uczestnik mówi, zadaje i odpowiada na pytania, powtarzamy materiał, który był na poprzedniej lekcji. 

Oprócz nauki języka dostajesz pakiet informacji dotyczący samej nauki, prowadzenia zeszytu oraz metod uczenia się, co może przydać się również w innych dziedzinach życia. 

Jestem bardzo zadowolona i polecam ten kurs każdemu, kto chce nauczyć się komunikować w języku hiszpańskim, czerpać radość i pozytywną energię z procesu nauki. 

Natalia Frasek 

„O kursie Pauliny dowiedziałam się przez przypadek poprzez FB i zanim zaczęłam naukę, to sugerowałam się opiniami innych uczniów, które były bardzo dobre. Teraz jako uczennica również podpisuję się rękami i nogami pod tymi wspaniałymi opiniami, bo nauka z Pauliną to czysta przyjemność."

,,O kursie Pauliny dowiedziałam się przez przypadek poprzez FB i zanim zaczęłam naukę, to sugerowałam się opiniami innych uczniów, które były bardzo dobre. Teraz jako uczennica również podpisuję się rękami i nogami pod tymi wspaniałymi opiniami, bo nauka z Pauliną to czysta przyjemność. To dużo ciekawych informacji, cala masa materiałów, w tym pomocniczych w postaci bonusów, ponadto cudowna atmosfera i ciekawe relacje. To nauka przez śmiech, zabawę, cudowne znajomości, ciekawość, dostępność w każdym czasie. Żałuję, że jako dziecko nie miałam takich nauczycieli jak Paulina, ponieważ na pewno wyniosłabym więcej z lekcji i chciałoby mi się wstawać do szkoły J. Paulina bardzo profesjonalnie podchodzi do nauczania, a że sama niegdyś musiała nauczyć się języka hiszpańskiego, to również doskonale wie jak ugryźć temat i jak nam pomóc się uczyć, do tego jeszcze dochodzi jej doświadczenie oraz chęć bycia dobrym w tym co robi, aby były rezultaty. No i nie ma chyba lepszej laurki jak uczeń, który jest zadowolony z kursu i może śmiało zacząć komunikować się z Hiszpanami. Zatem w podsumowaniu gorąco polecam naukę języka hiszpańskiego właśnie z Pauliną.
Saludos!"

Anna Varela

„Do wzięcia udziału w kursie „Hiszpański przed wyjazdem na wakacje Pauliny Piecyk" przede wszystkim przekonały mnie entuzjastyczne opinie. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Kurs jest bardzo rozbudowany i multidyscyplinarny. Prowadzony ciekawie i różnorodnie."

„Do wzięcia udziału w kursie „Hiszpański przed wyjazdem na wakacje Pauliny Piecyk" przede wszystkim przekonały mnie entuzjastyczne opinie. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Kurs jest bardzo rozbudowany i multidyscyplinarny. Prowadzony ciekawie i różnorodnie. Uczestnik jest nieustannie zachęcany do pracy m.in. grami, filmami i innymi ciekawymi zadaniami umożliwiającymi łatwe zapamiętywanie np. słówek czy gramatyki. Szczególnie za to - ogromny plus. Poznajemy wiele ciekawych informacji i praktycznych porad jak zachowywać się i radzić sobie w różnych sytuacjach będąc w Hiszpanii jako turysta czy mieszkaniec. Najbardziej podoba mi się przejrzystość i klarowność przekazywanej wiedzy oraz bardzo skuteczna metodyka dopingująca do pracy. Ciekawostki o Hiszpanii i różnorodność zadań powodują, że uczestnik chętnie wraca do nauki. Poza powyższymi zaletami samej sfery merytorycznej, wielkie znaczenie ma sama osoba prowadząca. Paulina jest otwartą, pomocną i przesympatyczną nauczycielką, mądrze skracającą dystans pomiędzy uczniem a wykładowcą. Paulina doskonale moderuje również interakcje pomiędzy uczestnikami. Chyba przyciąga fajnych ludzi, bo świetnie bawię się podczas każdego spotkania i nie mogę doczekać się następnego. Wartością dodaną i bezcenną  jest wymiana doświadczeń i dzielenie wiadomościami pomiędzy uczestnikami.

Beata Podgórska

Do kursu - złap hiszpański za rogi.
„Bardzo, ale to bardzo bym żałowała gdybym nie uczestniczyła w tym kursie! Jest fantastyczny i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu. Z ręką na sercu polecam kurs Złap hiszpański za rogi każdemu.

Nawet jeśli uważasz, że nie masz na to czasu, wierz mi… z utęsknieniem będziesz czekać na następną lekcję. Materiału jest dużo, ale nawet...

„Bardzo, ale to bardzo bym żałowała gdybym nie uczestniczyła w tym kursie! Jest fantastyczny i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu. Z ręką na sercu polecam kurs Złap hiszpański za rogi każdemu. Nawet jeśli uważasz, że nie masz na to czasu, wierz mi… z utęsknieniem będziesz czekać na następną lekcję. Materiału jest dużo, ale nawet się tego nie odczuwa. Wszystko przychodzi spontanicznie i w bardzo przystępnej formie. Nigdy wcześniej nie uczyłam się hiszpańskiego, więc albo język ten jest całkiem prosty, albo Paulina Piecyk ma jakieś mega zdolności.

POLECAM!!

Muchas gracias Paulina!„

Anna Bazyli

„Jestem w trakcie kursu Złap hiszpański za rogi cz. II i już mi przykro, że się skończy. Po kursie numer 1 nie sądziłam, że Paulina będzie mnie w stanie zaskoczyć, a jednak -muchas gracias Paulina. Dużo mówienia, konwersacje, słówka, examen, mp3, ćwiczenia i wiele więcej."

,,Jestem w trakcie kursu Złap hiszpański za rogi cz. II i już mi przykro, że się skończy. Po kursie numer 1 nie sądziłam, że Paulina będzie mnie w stanie zaskoczyć, a jednak -muchas gracias Paulina. Dużo mówienia, konwersacje, słówka, examen, mp3, ćwiczenia i wiele więcej. I co ciekawe, stwierdzam że już sporo potrafię i cały czas chcę więcej. I niby przypadkiem przemycona czysta gramatyka i wszystko jest zrozumiałe i jasne. Czy to naprawdę możliwe? Materiały dostępne przez cały czas, pomoc w nieoczekiwanych problemach cały czas - Paulina jest niesamowita! Czekam na każdą lekcję z zapartym tchem i ta godzina nastraja mnie mega pozytywnie!!! Fantastycznie spędzony czas, a do tego konwersuję po hiszpańsku!!!

Jestem bardzo, bardzo zadowolona i polecam każdemu kto chce rozmawiać po hiszpańsku. Czekam na kurs nr 3."

Ania Bazyli

„Na kurs Pauliny trafiłam spontanicznie przeszukując Google i po 2 miesiącach mogę z czystym sumieniem polecić go wszystkim, którzy tak jak ja chcą swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim podczas swoich wakacji."

„Na kurs Pauliny trafiłam spontanicznie przeszukując Google i po 2 miesiącach mogę z czystym sumieniem polecić go wszystkim, którzy tak jak ja chcą swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim podczas swoich wakacji.

Kurs jest przygotowany z dbałością o każdy szczegół, włącznie ze wskazówkami jak uczyć się tak, by nauka była efektywna. Całość jest prowadzona niezmiernie ciekawie i niestandardowo, dzięki czemu o pierwszych wyrażeniach byłam w stanie opowiedzieć już po pierwszych zajęciach, poznając w międzyczasie również kulturę i obyczaje Hiszpanów. Paulina nie pozwala zapomnieć o hiszpańskim również pomiędzy zajęciami w postaci rożnego rodzaju gier, mp3 i wiele, wiele innych, co jest niezwykle motywujące. Natomiast jednym z największych atutów jest dostępność Pauliny praktycznie  przez cały czas, bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Jej indywidualne podejście do każdego i ogromne zaangażowanie są wprost nieocenione. Polecam !!!"

Ola Kuczy

Do kursu - złap hiszpański za rogi.
„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

„Uczę się języka hiszpańskiego ponieważ uwielbiam hiszpańskie klimaty: pogoda, kuchnia, ludzie, obyczaje. Od kilkunastu lat wakacje spędzam w różnych częściach Hiszpanii.

W zeszłym roku podjąłem naukę języka hiszpańskiego stacjonarnie – w szkole języków obcych, ale nie był to udany pomysł ze względu na pracę – dojazd do szkoły oraz sposób uczenia.

Początkowo, kiedy trafiłem na Paulinę na Facebooku, przyglądałem się Jej lekcjom na „otwartej grupie”. Ten sposób nauki bardzo przypadł mi do gustu i postanowiłem zapisać się na kurs Złap hiszpański za rogi.

Paulina świetnie prowadzi ten kurs ponieważ zaraża swoim entuzjazmem. Lekcje prowadzone są tak, że bardzo dużo zapamiętuję. Materiał jest dobrze dobrany ponieważ nie zarzuca kursantów ilością zagadnień. Wszystko jest stopniowane, a dodatkowym atutem kursu jest platforma gdzie są zamieszczone wszystkie lekcje, które można sobie powtarzać wtedy kiedy ma się na to czas.

Zdecydowanie polecam online Pauliny, przede wszystkim za sposób prowadzenia lekcji, platformę online. Dodatkowo praktycznie kontakt non-stop z Pauliną, a nie tylko raz czy dwa razy w tygodniu. W takcie tygodnia, poza lekcjami, Paulina organizuje różnego rodzaju gry online, które pozwalają szlifować język hiszpański.

Po zakończeniu pierwszego etapu kursu na pewno skorzystam z następnych poziomów, gdyż widzę bardzo duży postęp w nauce.„

Dariusz Piechaczek

„Zdecydowanie polecam kurs Pauliny!
Ponieważ sam jestem uczestnikiem drugiego etapu kursu. Po ukończeniu pierwszego semestru miałem okazję być w Hiszpanii na wakacjach, gdzie mogłem "przetestować " na żywo dialogi"

„Zdecydowanie polecam kurs Pauliny! Ponieważ sam jestem uczestnikiem drugiego etapu kursu. Po ukończeniu pierwszego semestru miałem okazję być w Hiszpanii na wakacjach, gdzie mogłem "przetestować " na żywo dialogi m.in.: w hotelu, wypożyczalni samochodów, aptece, barach i restauracjach. Hiszpanie bardzo doceniają jak mówi się do nich w ich ojczystym języku, wystarczy nawet kilka słówek, dwa, trzy krótkie zdania, a można być lepiej obsłużonym, sam tego doświadczyłem.

Paulina świetnie prowadzi kurs, ponieważ zaraża swoim entuzjazmem. Lekcje prowadzone są z odpowiednią dynamiką, nikt się nie nudzi. Ogromną zaletą jest dostęp do zamkniętej platformy, gdzie znajdują się wszystkie materiały, a także zapisane są wszystkie lekcje, które można odtwarzać w dowolnym momencie. Materiały dostępne są w różnych opcjach: pdf, mp3, ćwiczenia ze słuchu, gry online.

Dla mnie kurs Pauliny jest kursem numerem jeden! Polecam gorąco!"

Dariusz Piechaczek

„Moja przygoda z nauką języka hiszpańskiego zaczęła się trzy miesiące temu. Po kolejnych wakacjach w Hiszpanii postanowiłam bardziej poznać ten kraj, kulturę i obyczaje. To mnie zmotywowało do podjęcia wyzwania, oraz nauki tego języka.

„Moja przygoda z nauką języka hiszpańskiego zaczęła się trzy miesiące temu. Po kolejnych wakacjach w Hiszpanii postanowiłam bardziej poznać ten kraj, kulturę i obyczaje. To mnie zmotywowało do podjęcia wyzwania, oraz nauki tego języka. Co jest niesamowite, dopiero teraz rozumiejąc niektóre słowa, inaczej postrzegam ten kraj, ludzi, a nawet smaki potraw.
Wcześniejsze próby dogadania się po np. angielsku sprawiały, że może wiedziałam co jem czy też co widzę, ale było to jakby bez barwy i smaku.

Mieszkam w UK od kilku lat i siłą rzeczy musiałam nauczyć się języka angielskiego, ale nie dało mi to takiej satysfakcji jak przy nauce hiszpańskiego. To zasługa Pauliny, która wykorzystuje metody szybkiego nauczania, ale też opowiada o zwyczajach i kulturze hiszpańskiej. Lekcje zawsze są ciekawe i zachęcające do działania. Np. kiedy zaczęłam obklejać dom kolorowymi karteczkami, wciągnęła się w naukę moja sześcioletnia córeczka i któregoś dnia krzyczy do mnie: „… mamo, el mando leży na podłodze…” – czyli karteczka, która odkleiła się z pilota TV. A bajki, piosenki czy gierki po hiszpańsku w naszym domu to już standard.

Po raz pierwszy doświadczam jak nauka języka może być przyjemna, łatwa i przede wszystkim pozostająca w pamięci.”

Justyna Staniaszek

„¡Hola, Buenas a todos! ¿Cómo estás? ¿Qué tal? Somos Jola y Tomek, somos polacos. Estudiamos aprendiendo español con Paulina desde hace doces semanas!  Od dwunastu tygodni uczymy się hiszpańskiego z Pauliną i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszych postępów.

„¡Hola, Buenas a todos! ¿Cómo estás? ¿Qué tal? Somos Jola y Tomek, somos polacos. Estudiamos aprendiendo español con Paulina desde hace doces semanas!

Od dwunastu tygodni uczymy się hiszpańskiego z Pauliną i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszych postępów. Ponad dwa lata temu zakochaliśmy się w Hiszpanii. Naszym marzeniem jest zwiedzać ten piękny kraj wzdłuż i wszerz, i jak tyko się da poznawać nowe miejsca, kulturę, obyczaje i samych Hiszpanów! A w przyszłości (to takie nasze odlegle marzenie) osiedlić się na emeryturę na stałe gdzieś w Hiszpanii.

Na Paulinę i jej stronę Klucz do języka hiszpańskiego natkną się Tomek. Rzucił hasło: „A może by tak zacząć się uczyć hiszpańskiego online?”

Ten kurs nie jest naszym pierwszym kursem online. Ale to pierwszy taki kurs, w którym tak na prawdę mamy kontakt z nauczycielem; w którym lekcje odbywają się na żywo; w którym mamy dostęp do materiałów na platformie 24h/dobe; w którym poprzez grupe na fb mamy stały kontakt z nauczycielem i wszystkimi uczestnikami kursu.

Sposób w jaki Paulina przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie odnośnie języka hiszpańskiego, Hiszpanii i Hiszpanów jest niesamowity. Aż chce się człowiekowi więcej i więcej. To dopiero połowa kursu, a nam się już chce śpiewać po hiszpańsku 😉 dosłownie i w przenośni.”

Jola i Tomek

„Od około 3 miesięcy jestem uczestniczką kursu „Złap hiszpański za rogi”. Wcześniej nigdy nie myślałam o nauce języka hiszpańskiego. Los jednak sprawił, że z całą rodziną znalazłam się w Hiszpanii, nie znając języka i nie posiadając wielu informacji o życiu w Hiszpanii."

„Od około 3 miesięcy jestem uczestniczką kursu „Złap hiszpański za rogi”. Wcześniej nigdy nie myślałam o nauce języka hiszpańskiego. Los jednak sprawił, że z całą rodziną znalazłam się w Hiszpanii, nie znając języka i nie posiadając wielu informacji o życiu w Hiszpanii. Przed wyjazdem próbowałam kilka razy i podchodziłam do nauki w szkołach językowych. Niestety zawsze czegoś mi brakowało. Oprócz zdobywanej wiedzy, miałam nadzieję na świetny kontakt z nauczycielem i z grupą. Po trzech próbach zrezygnowałam. Kiedy już się osiedliliśmy w Hiszpanii, szybko zorientowaliśmy się, że z samym angielskim na dłuższą metę sobie nie poradzimy. Przeglądałam Internet, aby znaleźć jakąś formę nauki. Na Facebooku natknęłam się na funpage Pauliny, gdzie raz w tygodniu odbywały się krótkie lekcje na żywo, w których można brać udział. Już sam głos Pauliny, sposób w jaki przekazuje informacje i potrafi skupić uwagę słuchającego sprawił, że zaczęłam oglądać nagrania regularnie. Aż pojawiły się zapisy na kurs. Długo się nie zastanawiając, wykonałam telefon i już po rozmowie z Pauliną, wiedziałam że wezmę udział w kursie.

Jestem żywym dowodem na to, jak ten kurs pomaga żyć tutaj na miejscu. Uważam, że to najlepsza rekomendacja, ponieważ wszystko czego się uczę w stu procentach przydaje się w życiu na terenie Hiszpanii.  Zawsze ciekawiło mnie jak z takiego morza językowego można wybrać akurat to, co jest przydatne na co dzień. Otóż Paulina to potrafi! Oprócz wiedzy językowej przekazuje też całe mnóstwo informacji o życiu, kulturze i zwyczajach w Hiszpanii. Co mnie bardzo cieszy i pomaga, żeby nie czuć się tu obco. Różnic jest cały ogrom i mieszkając w Polsce nie jesteśmy nawet tego świadomi. Nawet takie rzeczy jak odczytać prawidłowo informacje na domofonie 😊 Tak, tak! Bo tutaj to wcale nie jest takie oczywiste 😊  Nie minęły jeszcze 3 pełne miesiące, a ja potrafię się odezwać po hiszpańsku w sklepie, na targu czy w restauracji.

Forma kursu tez jest nietypowa, gdyż wszystkie lekcje są nagrywane na specjalnej platformie i w każdej, wolnej chwili można sobie odtwarzać materiał. Do tego mamy wiele przydatnych linków z filmami, piosenkami i grami, które uwielbiam, bo gdziekolwiek jestem i mam choćby 5 minut, zawsze mogę zagrać i jakieś słówko wpada do głowy.

Polecam każdemu, kto chce nauczyć się mówić po hiszpańsku.

Jestem zachwycona! Paulina to profesjonalistka!„

Renata Zalska

„Kurs "Złap hiszpański za rogi" prowadzony przez Paulinę jest dla mnie, osoby która kompletnie nie miała pojęcia o języku hiszpańskim, doskonałym rozwiązaniem. Przygotowane przez Paulinę materiały są bardzo atrakcyjne i przejrzyste. Wszystkie materiały są zapisywane w formie pdf- co bardzo ułatwia powtarzanie."

„Kurs "Złap hiszpański za rogi" prowadzony przez Paulinę jest dla mnie, osoby która kompletnie nie miała pojęcia o języku hiszpańskim, doskonałym rozwiązaniem. Przygotowane przez Paulinę materiały są bardzo atrakcyjne i przejrzyste. Wszystkie materiały są zapisywane w formie pdf- co bardzo ułatwia powtarzanie. Można z nich również korzystać po zakończeniu kursu. Prócz tego są świetne gry, quizy i testy, nie ma nudy, jest motywacja i mobilizacja. Paulina świetnie prowadzi lekcje, jest profesjonalna i bardzo zaangażowana. Praktycznie cały czas ma kontakt z kursantami, o każdej porze odpowiada na pytania i sprawdza ćwiczenia. Czuję się bardzo zaopiekowana i zmotywowana. Paulina sprawia, że dostrzegam progres w nauce i dzięki temu uwierzyłam w siebie.
Szczerze polecam, prowadząca super, kurs super."

Margota

Złap Hiszpański za Rogi to świetna inwestycja w swój rozwój! Przed podjęciem decyzji o zakupie pierwszego w swoim życiu kursu online, obserwowałam Paulinę na jej facebookowej grupie zamkniętej. 

To tam w pełni przekonała mnie do siebie. Teoretycznie jest bardzo duża dostępność w Internecie materiałów do samodzielnej...

Złap Hiszpański za Rogi to świetna inwestycja w swój rozwój!

Przed podjęciem decyzji o zakupie pierwszego w swoim życiu kursu online, obserwowałam Paulinę na jej facebookowej grupie zamkniętej. To tam w pełni przekonała mnie do siebie. Teoretycznie jest bardzo duża dostępność w Internecie materiałów do samodzielnej nauki hiszpańskiego, darmowych filmów itp., jednak tylko Paulina ma taką charyzmę i energię. Ma sprawdzony plan działania dotyczący nauki języka hiszpańskiego, który przekazuje w bardzo pozytywny sposób.

Nie miałam wcześniej doświadczenia z kursami online i taka forma nauki pozytywnie mnie zaskoczyła. Dodatkowo, nauka z taką prowadzącą jest czystą przyjemnością. Każdy uczestnik kursu znajdzie tu coś dla siebie. Paulina oferuje bardzo duży wybór metod nauki, gdzie każdy sam decyduje jaki sposób jest dla niego najlepszy/najkorzystniejszy.

Struktura programu oparta jest na praktycznych aspektach – dialogi dotyczą realnych sytuacji, które spokojnie sam możesz wykorzystać i zastosować w prawdziwym życiu. Zdecydowanie nie są to suche podręcznikowe przykłady, które nie mają nic wspólnego z życiem codziennym.

Zaskoczyła mnie również różnorodność wiekowa uczestników kursu. W kursie biorą udział zarówno osoby młode jak i starsze. I każdy daje radę. Forma online kurs pozwala każdemu dowolnie regulować tempo nauki. Dodatkowym nieocenionym wsparciem jest dostępność Pauliny i jej ciągła chęć wsparcia. Jeżeli coś jest dla Ciebie niejasne, jakiegoś zagadnienia nie rozumiesz, Paulina umożliwia indywidualną konsultację.

Nie jest to tylko i wyłącznie kurs językowy – dostajemy liczne praktyczne wartości. Paulina dodatkowo przekazuje nam widzę o szeregu apektów kulturlamych i społecznych. Również bardzo wartościowa jest zdalna integracja uczestników kursów, wspólne motywanie się i wymiana kontaktów.

Sylwia Chojnacka-Jabłońska

„Zawsze chciałam poznać język hiszpański. Miałam już dwa czy trzy podejścia, ale ciągle coś nie pozwalało mi zaangażować się na dobre w naukę. Zazwyczaj był to brak czasu na dojazdy lub nauczyciele, którzy mi nie odpowiadali osobowościowo. Paulinę znalazłam w maju 2019 roku w sieci i po prostu zaiskrzyło...

„Zawsze chciałam poznać język hiszpański. Miałam już dwa czy trzy podejścia, ale ciągle coś nie pozwalało mi zaangażować się na dobre w naukę. Zazwyczaj był to brak czasu na dojazdy lub nauczyciele, którzy mi nie odpowiadali osobowościowo.

Paulinę znalazłam w maju 2019 roku w sieci i po prostu zaiskrzyło. Z ogromnym podziwem śledzę drogę Pauliny w sieci. Obserwuję ile czasu i energii poświęca na kurs online, który prowadzi. Bardzo podoba mi się jego forma i to, że nie muszę wychodzić z domu, aby uczestniczyć w zajęciach. Wystarczy, że włączę laptopa i mogę dołączyć do lekcji. Czasem zdarza się też, że nie mogę uczestniczyć w zajęciach na żywo i wtedy mam możliwość jej odsłuchania w dowolnym, dogodnym dla mnie czasie. Lekcja to jedno. Paulina przygotowuje dla nas, to jest swoich kursantów, bardzo dużo gier i zabaw edukacyjnych, dzięki którym nauka jest jeszcze przyjemniejsza. Wsparciem są także liczne materiały w formie plików pdf. To taki nasz rodzaj podręcznika pisanego przez lektorkę. Warto wspomnieć, że mamy także do dyspozycji wskazówki z tzw. „szybkiej nauki” prowadzone przez Bartosza. Dowiadujemy się jak powinniśmy utrwalać naszą wiedzę, jak się uczyć języka, jak zadbać o naszą motywację do pracy.

Całym sercem polecam kurs Pauliny. To dobra inwestycja w siebie i pewność, że nie będą to wyrzucone pieniądze. Warto podjąć się tego wyzwania i zrobić coś tylko dla siebie. Dla swojego lepszego samopoczucia, dla gimnastyki własnego umysły, no i wreszcie… poznania języka, którym posługuje się tyle milionów ludzi na świecie.

Nie ma na co czekać! Ten kurs trzeba przeżyć!„

Agata Kunowska

„Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka hiszpańskiego. Przypadkiem trafiłam na stronę Pauliny i obejrzałam kilka minilekcji, które prowadziła Paulina. Bardzo mi się spodobał sposób przekazywania wiedzy przez Paulinę. Gdy tylko dowiedziałam się o kursie online, który Paulina przygotowała, postanowiłam spróbować...

„Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka hiszpańskiego. Przypadkiem trafiłam na stronę Pauliny i obejrzałam kilka minilekcji, które prowadziła Paulina.

Bardzo mi się spodobał sposób przekazywania wiedzy przez Paulinę. Gdy tylko dowiedziałam się o kursie online, który Paulina przygotowała, postanowiłam spróbować. Paulina w sposób przystępny przekazuje wiedzę, jest zawsze dostępna dla kursantów, a do tego motywuje nas do wysiłku podsuwając codziennie jakieś nowe gry, które są bardzo pomocne przy nauce oraz powtarzaniu słówek.

Bardzo serdecznie polecam kurs Pauliny, głównie ze względu na Jej ogromny profesjonalizm, miłą atmosferę oraz możliwość bezpośrednich konsultacji, gdy tylko ich potrzebuję. Dużym atutem jest roczny dostęp do platformy, na której zamieszczone są wszystkie lekcje oraz dodatkowe materiały z kursu. Jest również dostęp do grupy zamkniętej, poprzez którą mamy stały kontakt z Pauliną i pozostałymi uczestnikami kursu.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Paulina motywuje mnie do nauki podsuwając różne zadania, a zarazem prowokując do odpowiedzi. Do tego daje możliwość odrabiania ich w dowolnym, dogodnym dla kursantów momencie. Jeżeli ktoś chce nauczyć się języka hiszpańskiego, aby móc się komunikować w tym języku – to ten kurs jest z pewnością dla niego.”

Elżbieta Ćwiertka

„Jestem uczestnikiem kursu autorstwa Pauliny. Od dawna interesuję się Hiszpanią. Podoba mi się tamtejszy styl życia, muzyka, piękne plaże, pogoda… 

i język. Hiszpańskich słówek zacząłem uczyć się na własną rękę jakiś czas temu, ale brakowało mi instrukcji jak je połączyć w logiczną całość. Przekopując internet w poszukiwaniu...

„Jestem uczestnikiem kursu autorstwa Pauliny.

Od dawna interesuję się Hiszpanią. Podoba mi się tamtejszy styl życia, muzyka, piękne plaże, pogoda… i język. Hiszpańskich słówek zacząłem uczyć się na własną rękę jakiś czas temu, ale brakowało mi instrukcji jak je połączyć w logiczną całość. Przekopując internet w poszukiwaniu pomocnych materiałów, trafiłem na mini lekcje Pauliny na Facebooku i styl w jakim je prowadziła bardzo przypadł mi do gustu. Gdy ogłosiła nabór chętnych do nauki hiszpańskiego przez Internet bez wahania się zapisałem. Co tydzień w środę wieczorem spotykamy się online. Paulina ma zawsze przygotowaną dużą porcję materiałów. Jest wesoła i uśmiechnięta. Atmosfera jest przyjazna, a sposób w jaki prowadzi zajęcia pozwala maksymalnie dużo zapamiętać. Program Jej kursu nie jest suchym przedstawieniem wiedzy, ale zabawnym i wciągającym sposobem nauki. Bardzo podoba mi się fakt, że Paulina nas przepytuje i popycha do mówienia po hiszpańsku, co niewątpliwie przyczynia się do lepszych wyników. Jej kurs stanowi atrakcyjną propozycję dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z hiszpańskim, chce szybko poznać podstawy i obyczaje, a do tego wszystkiego w bardzo miłej atmosferze.
Zdecydowanie polecam!”

Tomasz Długosz

„Podróżując czesto do Hiszpanii nie potrafiłam zapamietać nawet kilku słów, takich przydatnych na co dzień.

Na lekcje Pauliny natrafiłam całkiem przypadkiem. Moją uwagę przykuła bijąca od Niej pozytywna energia, oraz Jej pełne zaangażowanie...

„Podróżując czesto do Hiszpanii nie potrafiłam zapamietać nawet kilku słów, takich przydatnych na co dzień.

Na lekcje Pauliny natrafiłam całkiem przypadkiem. Moją uwagę przykuła bijąca od Niej pozytywna energia, oraz Jej pełne zaangażowanie.
Jest cierpliwą nauczycielką, potrafiącą niesamowicie zmotywować do działania. Uczęszczając na Jej lekcje nauczylam bawić się nauką języka obcego. Po kilku zaledwie lekcjach opanowałam wiele zwrotów oraz mam dużo więcej energii do działania.
Lekcje z Pauliną to czysta przyjemność, ale przede wszystkim to świadomość, że nauka jest efektywna.”

Joanna Marysiewicz-Halter

„Nigdy poważnie nie zamyślam o nauce języka hiszpańskiego, dopóki nie zobaczyłam i usłyszałam Pauliny… to Ona mnie zaraziła :).

To co Paulina robi nie jest jedynie Jej pracą, ale wielką miłością i pasją którą chce się dzielić z innymi. Wykładów słucha się z przyjemnością i zaciekawieniem...

„Nigdy poważnie nie zamyślam o nauce języka hiszpańskiego, dopóki nie zobaczyłam i usłyszałam Pauliny… to Ona mnie zaraziła :).

To co Paulina robi nie jest jedynie Jej pracą, ale wielką miłością i pasją którą chce się dzielić z innymi. Wykładów słucha się z przyjemnością i zaciekawieniem – pełen profesjonalizm. Paulina uczy nie tylko samego języka, ale również pokazuje jak skutecznie, szybko i z przyjemnością się go uczyć. Przekazuje dożo przydatnych, życiowych informacji o hiszpańskich obyczajach itp.

Jak hiszpański to TYLKO z Pauliną! Polecam z całego serca.

Besos”

Sabina Hoza

„Pani Paulina motywuje do dalszej nauki hiszpańskiego i chce się po prostu więcej i więcej! Wychodząc z każdej lekcji już czekam na następną. Serdecznie polecam Jej kurs. Z całego serca!”

Roksana Wojczyńska

„Pani Paulina motywuje do dalszej nauki hiszpańskiego i chce się po prostu więcej i więcej! Wychodząc z każdej lekcji już czekam na następną. Serdecznie polecam Jej kurs. Z całego serca!”

Roksana Wojczyńska

„Do nauki hiszpańskiego skłoniła mnie konieczność ugruntowanie znajomości języka. Próbowałem się sam uczyć, ale efekty były mierne.

Dopiero po dołączeniu do grupy kursu Złap hiszpański za rogi znalazłem to czego szukałem.  Wspaniała i bardzo wyrozumiała Pani Paulina potrafi ukierunkować moją naukę 

„Do nauki hiszpańskiego skłoniła mnie konieczność ugruntowanie znajomości języka. Próbowałem się sam uczyć, ale efekty były mierne. Dopiero po dołączeniu do grupy kursu Złap hiszpański za rogi znalazłem to czego szukałem. Wspaniała i bardzo wyrozumiała Pani Paulina potrafi ukierunkować moją naukę w sposób magiczny. Ma przy tym ogromne doświadczenie w nauczaniu. Właśnie temu zawdzięczamy dobre efekty. Po 11 tygodniach ćwiczeń i nauki on-line mój hiszpański ogromnie się rozwinął. Dodatkowo Pani Paulina kładzie duży nacisk na ćwiczenie konwersacji oraz integrację między członkami grupy, co dodatkowo likwiduje stres porozumiewania się w tym języku. Raz w tygodniu jest wykład on-line z ćwiczeniami. Dodatkowo każdy otrzymuje zestawy pdf-ów do samodzielnych ćwiczeń. Po wysłaniu zdjęcia ćwiczeń, każde jest dokładnie sprawdzane i otrzymujemy informację zwrotną. Dodatkowo, przez cały tydzień dostajemy wiele ćwiczeń on-line. Najciekawszym dodatkiem są ćwiczenia na platformie Quizlet, gdzie każdy temat zajęć można w spokoju ćwiczyć i obserwować postęp własnej nauki. W każdej sytuacji spotykam się z bardzo miłą atmosferą i przyjacielskimi dyskusjami na naszej grupie. Pani Paulina poświęca całą siebie aby nasza nauka była efektywna.

Bardzo polecam kurs Złap hiszpański za rogi, zarówno dla początkujących uczniów jak i turystów – planujących wakacje w tym pięknym kraju. Jest on odpowiedni zarówno dla osób, które już trochę znają język, jak i poszukujących konwersacji. Dodatkowo, ten kurs nie jest drogi, biorąc pod uwagę czas jego trwania – pół roku. Polecam wszystkim bardzo ten kurs.„

Wojciech Brodowski, marynarz

Na ofertę kursu "Złap hiszpański za rogi" trafiłam na facebook'u. Do skorzystania z niego zachęciła mnie uśmiechnięta twarz i pozytywna energia Pauliny. I nie zawiodłam się.

Na ofertę kursu "Złap hiszpański za rogi" trafiłam na facebook'u. Do skorzystania z niego zachęciła mnie uśmiechnięta twarz i pozytywna energia Pauliny. I nie zawiodłam się. Kurs jest prowadzony dynamicznie i ciekawie, Paulina zawsze uśmiechnięta, tryskająca energią  i pozytywnie nakręcona mobilizuje do nauki subtelnie lecz konsekwentnie popychając, zachęcając, rozbawiając materiałami pomocniczymi, lekkimi a edukacyjnymi gierkami, dzięki którym nauka języka hiszpańskiego staje się przyjemnością a nie obowiązkiem czy stresem. Dużo materiału podanego w lekkiej i przyjemnej formie, bardzo sympatycznej i życzliwej atmosferze. Jak dla mnie są to świetnie zainwestowane pieniądze, bo już wiem, że skończę  kurs całkiem dobrze porozumiewając się w języku hiszpańskim. Szczerze polecam.

Halina Mastrzykowska

To były najlepiej zainwestowane pieniądze- w lekcje z Tobą. Bardzo dziękuję Ci za swój wkład, za lekcje za motywację i za to, że w końcu pomyślałam że jestem w stanie nauczyć się hiszpańskiego.

To były najlepiej zainwestowane pieniądze- w lekcje z Tobą. Bardzo dziękuję Ci za swój wkład, za lekcje za motywację i za to, że w końcu pomyślałam że jestem w stanie nauczyć się hiszpańskiego. Nie potrzebuje tego języka do pracy, ani do zamieszkania ale zawsze myślałam że jest to język, którego nie jestem w stanie się nauczyć chociażby do krótkiej rozmowy. Wykupienie kursu było dla mnie wyzwaniem, bo brak czasu i możliwości gdyż nałożyło mi się wiele zawodowych spraw i w pewnym momencie myślałam, że nie dam rady dzięki Tobie dotrwałam do końca z czego ogromnie się cieszę! Do usłyszenia w lipcu na lekcjach i we wrześniu na 2 stopniu.

Ania O.

Kurs - po prostu w punkt. Dał to co deklarował: umiejętność językowego poradzenia sobie w podstawowych kwestiach związanych z podróżowaniem.

Kurs - po prostu w punkt. Dał to co deklarował: umiejętność językowego poradzenia sobie w podstawowych kwestiach związanych z podróżowaniem. Przełamał strach przed mówieniem. Dodatkowo potwierdził, że postrzegane osoby starającej się mówić po hiszpańsku jest o niebo lepsze niż kogoś kto biegle posługuje się językiem Szekspira czy Goethego.

Tomasz K.
Paulina Piecyk

Jak mogę Ci pomóc?

Chcesz nauczyć się komunikować w drugim najpopularniejszym języku na świecie?
Planujesz spędzić wakacje, czy też emeryturę w Hiszpaii?
Proponuję Ci naukę moją autorską metodą HOP!

Jak mogę Ci pomóc?

Paulina Piecyk
Chcesz nauczyć się komunikować w drugim najpopularniejszym języku na świecie?
Planujesz
spędzić wakacje, czy też emeryturę w Hiszpanii?
Proponuję Ci naukę moją autorską metodą HOP!
Paulina Piecyk
Chcesz nauczyć się komunikować w drugim najpopularniejszym języku na świecie?
Planujesz
spędzić wakacje, czy też emeryturę w Hiszpanii?
Proponuję Ci naukę moją autorską metodą HOP!